Nový kontrolný panel

Dobrý deň. Radi by sme Vám predstavili revolučnú novinku projektu IndexPodnikateľa, náš nový kontrolný panel. Tento panel Vám umožňuje pridávať Vaše obľúbené spoločnosti do záujmových skupín, v ktorých máte výborný prehľad o ich finančno-ekonomických ukazovateľoch.
Vyskúšajte si kontrolný panel a majte prehľad o tom, ako obstáli Vaši konkurenti. Buďte o krok vpred!

Kontrolný panel je dostupný ihneď po prihlásení. Kdekoľvek sa v systéme nachádzate, môžete sa ku nemu dostať aj cez hlavné menu v hlavičke stránky.

Vždy poruke

Detail každej spoločnosti po novom obsahuje nové modré tlačítko pre rýchle pridanie spoločnosti do niektorého z tabov, ktoré Váš kontrolný panel obsahuje.
Ak už máte spoločnosť pridanú, bude toto tlačítko červené a bude obsahovať možnosť odstrániť spoločnosť z kontrolného panelu.

Práca s panelmi a tabmi

Vybrané spoločnosti môžete pridávať do prehľadných tabov. Taby sa dajú vytvárať, ale aj mazať. Každú spoločnosť tak môžete pridať na jeden alebo aj na všetky taby.  Na každý tab sa dá kliknúť a zobrazia sa rozšírené možnosti, pomocou ktorých môžete manažovať Vaše taby.

Skryte nepotrebné panely

Panely, ktoré nepoužívate jednoducho skryte. Vždy budú sučasťou kontrolného panelu, ale ich skrytá podoba zaberá omnoho menej miesta.
Naopak, ak Vás niektoré informácie zaujímajú podrobnejšie, môžete graf aj zväčšiť do Vami požadovanej veľkosti. Dá sa tak urobiť potiahnutím šedej čiary pod grafom.

Možno sa Vám bude páčiť

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>