Zistite hospodárske výsledky firiem za pár sekúnd

Ak si každé ráno sadáte k počítaču, aby ste si na webe prečítali správy z ekonomiky a slovenského podnikateľského prostredia, určite natrafíte na zaujímavé články o slovenských firmách. Či už sú to rôzne analýzy, štatistiky, rebríčky TOP firiem na Slovensku alebo v jednotlivých odvetviach. V prípade, že si chcete overiť informácie o zisku či tržbách konkrétnej firmy alebo zistiť jej hospodárske výsledky, môžete tieto informácie googliť na internete a po niekoľkých minútach hľadania sa k nim určite dostanete.

Portál www.indexpodnikatela.sk sa však snaží zrýchliť a zefektívniť vyhľadávanie finančných informácií o slovenských firmách a preto vytvoril šikovný doplnok, cez ktorý získate tieto informácie pomocou niekoľkých klikov a dokonca bez toho, aby ste museli opustiť stránku, na ktorej sa práve nachádzate. Tento doplnok si jednoducho stiahnete a nainštalujete do prehliadača Chrome a môžete ho využívať.

Doplnok funguje ľahko a intuitívne. Stačí len myškou označiť názov alebo IČO firmy, o ktorej chcete zistiť bližšie informácie a následne kliknúť na ikonu s logom Index Podnikateľa, ktorá sa nachádza na lište. Pozrite si krátke video, ktoré znázorňuje ako jednoducho tento doplnok funguje.

 

 

 

 

Možno sa Vám bude páčiť

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>