Nepodnikajte s hocikým! Skontrolujte si svojho obchodného partnera

Opatrnosti nikdy nie je dosť a pri podnikaní to vždy platí dvojnásobne. Stalo sa Vám niekedy, že ste natrafili na niekoho v konkurze a prišli tak o svoje peniaze? Preverovali ste si niekedy Vašu konkurenciu, alebo obchodných partnerov?

Pod dohľadom

Na internete je dnes veľa verejne dostupných údajov. Každý však nájdete na inej stránke a spolu s vyhľadávaním vám to zaberie veľa času. Index podnikateľa všetky tieto dáta spojil a ponúka detailné pohľady na tržby, zisky či informácie z obchodného vestníka a ešte oveľa viac.

Jedným z najzaujímavejších bodov tejto služby je finančná analýza firmy. Za minútu si v systéme viete prezrieť finančno-ekonomický stav firmy, s ktorou plánujete spolupracovať a na základe dát sa rozhodnúť, či s ňou nadviažete obchodný vzťah.

A ako s Indexom podnikateľa pracovať? Jednoducho. Zadáte názov firmy alebo jej IČO a internetová stránka vám zobrazí prehľadný sumár o spoločnosti. Odkiaľ systém čerpá tieto informácie?

Buďte bez obáv, všetky informácie pochádzajú z verejne dostupných databáz a registrov.

Zaujal vás Index Podnikateľa? Chceli by ste si ho vyskúšať? Na mesiac vám to umožníme zadarmo. V testovacom účte si budete môcť overiť 20 firiem a mnoho iných dát.

A ak si s niečím nebudete vedieť rady, využite funkciu „blog“ – tá obsahuje tipy, čo v systéme môžete využívať a ako s ním správne pracovať.

Viac nájdete v originálnom článku

Možno sa Vám bude páčiť

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>