BRANISLAV VACULČIAK: FIRMY NETUŠIA, ČO SA DÁ Z VEREJNÝCH ZDROJOV DOZVEDIEŤ

Schopnosť splácať záväzky, obrat firmy, hodnovernosť majiteľa, serióznosť… To všetko zaujíma podnikateľa, keď vstupuje do obchodného rokovania s novým partnerom. Na Slovensku vznikol nástroj, ktorý z dostupných zdrojov takúto analýzu poskytuje a tým čistí podnikateľské prostredie od špiny. Reč je službe indexpodnikatela.sk.

Čo všetko sa dá na Indexe Podnikateľa nájsť?

Môžete u nás nájsť informácie o 930 tisíc subjektoch. Najzaujímavejšie sú samozrejme informácie o obchodných spoločnostiach, ktoré odovzdávajú svoje hospodárske výsledky (niečo vyše 190 tisíc). Pri týchto spoločnostiach ako jediní na trhu ponúkame ich finančnú analýzu, ich hodnotenie (rating) pomocou otvorenej metodiky index podnikateľa. Okrem toho pri spoločnostiach môžu zákazníci nájsť aj ich podlžnosti, problémy (konkurzy, reštrukturalizácie, likvidácie, exekúcie, informáciu, či subjekt nie je problémovým platcom DPH a iné problémy), fakturačné údaje, zisky, tržby, hlavnú podnikateľskú činnosť, počet zamestnancov, úspešne vysúťažené verejné obstarávania a v krátkej dobe pribudnú aj súdne rozhodnutia týkajúce sa konkrétnej spoločnosti.

Viac nájdete v originálnom článku

Možno sa Vám bude páčiť

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>