IndexPodnikateľa oddnes zverejňuje súdne rozhodnutia

Projekt IndexPodnikateľa opäť potvrdzuje, že ponúka bezkonkurenčnú databázu a najlepšie nástroje pre podnikateľov.

Posledné mesiace náš tím intenzívne spolupracoval s dobre známym portálom otvorenesudy.sk. Výsledkom tejto spolupráce sú veľmi zaujímavé informácie pre našich zákazníkov. Aj keď sú už dnes súdne rozhodnutia dostupné a zverejňované, sme prví kto prepojil tieto informácie s biznis prostredím. Oddnes všetci naši registrovaní zákazníci môžu vidieť v detaile spoločnosti aj zoznam súdnych rozhodnutí, v ktorých sa konkrétna spoločnosť nachádza ako navrhovateľ alebo odporca. Zákazník si tak môže spraviť prehľad, akých súdnych pojednávaní sa spoločnosť zúčastnila a aký bol ich výsledok.

sudne-rozhodnutia

Aby nášmu zákazníkovi neušla žiadna informácia o novo zverejnenom súdnom rozhodnutí týkajúceho sa jeho obchodných partnerov, pridali sme samozrejme túto funkciu aj do monitoringu spoločností.

Menovite sa chcem poďakovať Samuelovi Molnárovi a Pavlovi Zbellovi, ktorí nám pomáhali takúto zaujímavú spoluprácu zrealizovať.

Možno sa Vám bude páčiť

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>